Zaznacz stronę

FILOZOFIA FIRMY

 

Wielu z nas budowało, buduje lub planuje budować.

Mimo tak jasnych potrzeb rynkowych, często zdarza się, że we współpracę z firmami budowlanymi wkrada się niezadowolenie.
W mojej opinii, w znaczącej liczbie przypadków – jest to niekompletne zaangażowanie firm, przekładające się na brak wypracowania lepszych rozwiązań, co jest również skutkiem braku przejrzystości, sprawnej komunikacji, oraz spójnego systemu zarządzania dla klienta i wykonawcy.

Dostając do rąk gotowy projekt budowlany lub przygotowując go razem z architektem, wielu fachowców nawet nie stara się podejść do jego rzetelnej analizy pod kątem optymalizacji, nie biorąc pod uwagę skutków nierozpatrzonych decyzji.

W ekonomii ocenia się to jako „wartość straconej szansy”.

CZY WIESZ, ŻE…

 

Przy dużych inwestycjach, po wielokroć, zmiana nawet paru parametrów jest w stanie przynieść kolosalne korzyści! Przeważnie spotykałem się z przypadkami, gdzie inwestor nie miał nawet pojęcia ile pieniędzy traci, nie podchodząc do optymalizacji.

Współpracując z nami, poprzez wszystkie fazy projektu – wybieramy wspólnie kolejne kroki działania, starając się wygenerować oszczędności klienta oraz zapobiec późniejszym drogim pracom dodatkowym, w efekcie redukując do minimum błędy i nieprzewidziane problemy.

 

KILKA SŁÓW OD WŁAŚCICIELA

 

Nazywam się Mateusz Grzywa i jestem właścicielem firmy.
Swoją karierę zawodową rozpocząłem bardzo szybko. Dzięki ciężkiej pracy oraz wsparciu wspaniałych ludzi, pracując w Polsce i za granicą, zdobyłem bezcenne dla mnie doświadczenia.  Rozpoczynając od pracy u podstaw, poprzez kierowanie robotami i dostawami, aż do obsługi przetargów i zarządzania kontraktem – miałem okazję rozwijać się przy znaczących przedsięwzięciach budowlanych, współpracując przy wielomilionowych zamówieniach budowlanych, ze specjalistami z czołowych firm Polskiego rynku budowlanego oraz firmami zagranicznymi.

Na co dzień kooperuję z przeróżnymi firmami branży budowlanej, pomagając im zarówno przy inwestycjach i typowym wykonawstwie, jak i w przetargach, kontraktach i wycenach. Posiadam wielu stałych współpracowników, z którymi razem realizujemy zlecenia.
Od projektantów, elektryków i instalatorów, po ekipy budowlane, hurtownie i specjalistycznych dostawców usług i materiałów.

Gorąco zapraszam do korzystania z moich usług.
Działam tak, aby zawsze dostosować dla Państwa najrozsądniejsze rozwiązania, w najlepszy możliwy sposób, wkładając w to całą swoją energię i zapał.

„Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.”
H. Jackson Brown, Jr.